tel. 606 191 814

ul. Autostrada Poznańska 1,   Szczecin

Sprzedaż opon terenowych 4x4

Oferujemy produkty dobrej jakości

W naszym asortymencie produktów można znaleźć wysokiej jakości opony terenowe 4x4 polecane dla samochodów poruszających się głównie po bezdrożach i szosach, które będą znakomicie sprawdzały się nawet w najbardziej ekstremalnym terenie. Wysokiej jakości opony, które przeprowadzą auto przez nierówne podłoże, błoto, piach i wiele innych przeszkód są specjalnością naszej firmy.

opony terenowe

Bez wątpienia bezpieczeństwo podczas podróżowania jest najważniejszym czynnikiem. Taką niezawodność i komfort jazdy zapewnią z pewnością opony, które są dokupienia w naszym zakładzie wulkanizacyjnym. Dostosowane do różnych modeli pojazdów i potrzeb użytkowników będą stanowić niezbędny element każdego terenowego samochodu.

Duży wybór opon różnych marek

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów proponujemy ogromny wybór ogumienia w różnorodnych rozmiarach i wzorach bieżników. W asortymencie produktów oferujemy zarówno opony nowe, jak i używane. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości rynku możemy zagwarantować satysfakcję z zakupionego u nas towaru. Wszystkie opony dostępne w sprzedaży cechują się trwałością i wysoką jakością. Chętnie doradzimy w kwestii doboru odpowiedniego ogumienia. Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane ofertą.