tel. 606 191 814

ul. Autostrada Poznańska 1,   Szczecin

Sprzedaż dętek

W naszej ofercie dętki do różnych pojazdów

Od kilkunastu lat nasza firma działa w branży motoryzacyjnej na terenie Szczecina. Staramy się nieustannie rozwijać, dlatego też wprowadzamy do sprzedaży coraz to nowsze produkty. Poza ofertą opon wysokiej jakości oferujemy różnego rodzaju dętki zarówno do samochodów osobowych, jak i różnego rodzaju maszyn rolniczych, traktorów, maszyn budowlanych, taczek, wózków, quadów i samochodów ciężarowych. 

sprzedaz detek

W naszym asortymencie produktów można znaleźć, także dętki specjalistyczne. Warto nadmienić, że te dostępne w naszym zakładzie wulkanizacyjnym Salamon wykonane są z najwyższej jakości gumy, która zapewnia odpowiednie właściwości jezdne.

Fachowa pomoc w doborze  produktu

Oferujemy wiele rozmiarów dętek, nawet tych najbardziej nietypowych. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w branży, jesteśmy w stanie wybierać dla Klientów ogumienie z najwyższej półki pod względem jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była zawsze w pełni zgodna z aktualnymi potrzebami i oczekiwaniami Klientów, dlatego też dysponujemy produktami tylko i wyłącznie renomowanych firm. Pośród rzeczy dostępnych w naszej firmie znajdą coś dla siebie zarówno posiadacze samochodów osobowych, terenowych, jak i innych pojazdów. Służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiedniej dętki do maszyny czy też wózka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą zróżnicowaną ofertą.