tel. 606 191 814

ul. Autostrada Poznańska 1,   Szczecin

Opony do maszyn rolniczych

Oferujemy różne opony do maszyn rolniczych

Opony rolnicze są niezbędnym elementem wyposażenia każdej maszyny stosowanej w gospodarstwie rolnym. Odpowiednie ogumienie powinno zapewnić wydajność pracy takiego sprzętu i wysoki poziom bezpieczeństwa podczas jej wykonywania. Rolnicy oczekują, aby dobrej jakości opony nie dewastowały plonów i nie ugniatały gleby. Dobre ogumienie jest nie tylko wymagane przepisami prawnymi, ale także pozwala na bardziej efektywne wykorzystywanie posiadanej maszyny rolniczej.

opona do maszyn rolniczych

Od wielu lat firma Salamon zajmuje się profesjonalną dystrybucją najwyższej jakości produktów, na które składają się przede wszystkim opony rolnicze, opony samochodowe i ogumienie do pojazdów stosowanych w przemyśle, budownictwie i transporcie. Proponujemy wyłącznie solidne rozwiązania renomowanych producentów, z którymi współpracujemy od lat.

Współpracujemy z renomowanymi producentami opon

W swojej bogatej ofercie produktów posiadamy opony rolnicze do większości modeli ciągników, kombajnów i przyczep rolniczych. Nasi fachowcy służą wsparciem i pomocą w doborze najbardziej optymalnych rozwiązań. Ogromna ilość opon znajduje się w różnym przedziale cenowym, dlatego zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z katalogiem naszych produktów. Czasami zakup ogumienia rolniczego może być nie lada wyzwaniem. Jeśli potrzebują Państwo porady w zakresie doboru opon rolniczych do traktorów, ciągników itp zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą.