tel. 606 191 814

ul. Autostrada Poznańska 1,   Szczecin

Sprzedaż nowych opon

Oferta sprzedaży nowych opon - SALAMON

Zakup opon jest bardzo istotnym czynnikiem dla kierowców. Odpowiednio dopasowane ogumienie powinno zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa i komfort podczas jazdy. Nowe opony są niemal koniecznością w sytuacji, w której nie zmieniono ich okresowo lub obecne ogumienie używane jest przez dłuższy czas.

sprzedaz nowych opon

Celem naszej firmy jest nadzór nad wysokiej jakości produktami. Posiadamy duży wybór opon od najlepszych producentów, a nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży ogumienia pozwala nam na dobór właściwych kół i opon do wybranego modelu auta.

Kompleksowa obsługa i fachowa pomoc w doborze opon

SALAMON w swojej ofercie posiada szeroki wybór opon od wielu markowych firm. Oferujemy zarówno ogumienie nowe, jak i używane. Służymy fachową wiedzą i pomocą w doborze najlepszych opon idealnie pasujących do Państwa stylu jazdy. Przy dopasowaniu bierzemy pod uwagę również warunki atmosferyczne i potrzeby naszych Klientów. Prowadzimy sprzedaż wysokiej klasy: opon nowych i używanych oraz letnich i zimowych. W asortymencie naszych produktów można znaleźć opony bieżnikowane i terenowe. Misją zakładu wulkanizacyjnego Salamon jest stałe poszerzanie oferty o nowsze produkty. Zapraszamy!