tel. 606 191 814

ul. Autostrada Poznańska 1,   Szczecin

Przechowywanie opon

Salamon - całoroczna przechowalnia opon

Często po wymianie opon w sezonie posiadacze samochodów zastanawiają się co zrobić z kompletem opon i gdzie go w bezpieczny sposób przechować, aby służył przez jak najdłuższy okres czasu, a jego stan pozostał nienaruszony i idealny na kolejne lata. Najlepszym rozwiązaniemm jest przechowanie opon na terenie naszego zakładu. Zapewniamy właściwe warunki dla przechowywania opon: temperaturę, wilgotność, bezstykowe składowanie opon, na specjalnych regałach niezawodny system identyfikacji magazynowej, pozwalający bezzwłocznie wydać i przyjąć przechowywane opony i koła. Nasza przechowalnia opon to z pewnością wygodne i rozsądne rozwiązanie.

przechowywanie opon

Jako użytkownicy samochodu, wiemy z własnego doświadczenia jak uciążliwa jest czasami sezonowa zmiana opon. Wielu z nas niechętnie zabiera się do wymiany ogumienia, gdyż trzeba wyjąć opony z piwnicy, czy też komórki załadować je do samochodu i przyjechać do zakładu wulkanizacyjnego. Zapewniamy, że teraz już nie muszą Państwo męczyć się z wożeniem swoich opon do zmiany. Każdy Klient, który wyrazi taką wolę może pozostawić swoje opony letnie czy też zimowe w naszej przechowalni. W razie potrzeby zmiany opon wystarczy przyjechać i zlecić nam tą usługę, a nasi pracownicy odszukają i zmienią ogumienia w Państwa samochodzie. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo opon i felg w naszym magazynie. Sezonowe przechowywanie opon odbywa się w specjalnie przystosowanym magazynie, zgodnie z wymogami technicznymi i zaleceniami producentów opon

Skuteczna ochrona ogumienia - przechowalnia opon w Szczecinie

Jeśli wciąż zastanawiasz się nad bezpiecznym miejscem dla opon Twojego samochodu zapraszamy do naszego Zakładu Wulkanizacji Salamon. Tylko u nas nie będą miały wpływu żadne inne warunki szkodliwe na ogumienie, gdyż przechowalnia opon w naszej firmie stworzona jest do idealnej ochrony i taką też pełni funkcję.

Odpowiednie warunki składowania jakie zapewni im nasza przechowalnia na pewno maksymalnie wydłuży ich przydatność do użytkowania. Nasze szczelne i odpowiednio wyposażone zaplecze zagwarantuje możliwość przeczekania opon do następnego sezonu w jak najlepszym stanie! Właściwe przechowywanie opon sprawia, że w kolejnym sezonie służą równie dobrze jak w poprzednim. Znakomite warunki przechowywania opon, które są zapewnione w naszym warsztacie:

  • Chłodne i suche pomieszczenie
  • Zaciemnione (bez silnego wpływu słońca i silnego sztucznego oświetlenia)
  • Szczelność zaplecza (z dala od chemicznych środków)
  • Zabezpieczenie opon przed ostrymi przedmiotami i narzędziami

Przechowywanie opon na najwyższym poziomie

Inaczej przechowywane są opony z felgami, a zupełnie w inny sposób przechowuje się opony bez felg. Opony pozbawione felg przechowujemy w pozycji pionowej w specjalnym ustawieniu jednej obok drugiej. Natomiast komplet opon z felgami nie składujemy w pionie. Obręcze wieszane są na hakach lub specjalnych linkach, które przymocowane są do ścian. W taki właśnie sposób magazynowane są opony w naszym Zakładzie Wulkanizacyjnym Salamon w Szczecinie.

Aby należycie przechować opony trzeba mieć sporo miejsca i odpowiednie ku temu warunki, które trzeba spełnić, aby opony zachowały i pełniły bezpiecznie należytą funkcję. Mając taką opcję do wyboru jak przechowalnia opon na naszym zapleczu, problem zupełnie znika. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oddając nam pod opiekę swoje opony, możesz być spokojny, że nic im się nie stanie. Na miejscu także prowadzimy sprzedaż opon. Z naszą pomocą i fachową ekipą wszelkie usługi związane z ogumieniem samochodowym przebiegają szybko, sprawnie, a co najważniejsze z gwarancją bezpieczeństwa. Zapraszamy!