tel. 606 191 814

ul. Autostrada Poznańska 1,   Szczecin

Przyczepy rolnicze

Salamon oferuje szeroki wybór produktów

Długoletnia obecność na rynku Pomorza Zachodniego pozwoliła nam na wypracowanie własnych metod i stylu pracy. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy do każdego Klienta podchodzą indywidualnie.

przyczepy rolnicze

Dzięki stabilnej pozycji w branży możemy zaproponować naszym Zleceniodawcom wyjątkowo atrakcyjne warunki współpracy. Sukcesem naszej firmy jest niewątpliwe każdy zadowolony Klient. Wszystkie osoby zainteresowane zakupem przyczepy rolniczej zapraszamy do zapoznania się z wachlarzem naszych usług.

Funkcjonalne i solidne przyczepy rolnicze

W ofercie naszego Zakładu Wulkanizacyjnego Salamon znaleźć można różnego rodzaju przyczepy rolnicze przeznaczone do pracy nawet w najtrudniejszych warunkach. Mogą służyć one zarówno do przewozu zbóż i roślin okopowych, jak i różnego rodzaju materiałów budowlanych. Wszystkie przyczepy dostępne w naszej firmie charakteryzują się solidną i mocną konstrukcją, taką, która zapewnia bezpieczny przewóz produktów i ładunku. Innowacyjność przyczepy rolniczej polega na bezpiecznym i wydajnym poziomie przewozu towarów.