tel. 606 191 814

ul. Autostrada Poznańska 1,   Szczecin

Sprzedaż bieżnikowanych opon

Zajmujemy się sprzedażą opon bieżnikowanych

Jako zakład wulkanizacyjny utrzymujący się kilkanaście lat na rynku dbamy o to, aby nasze produkty wyróżniały się najwyższą jakością i wytrzymałością. Proponujemy Państwu ogumienie letnie i zimowe w atrakcyjnych cenach, opony bieżnikowane, jak również terenowe. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza firma posiadała najlepszy i rozbudowany asortyment zapewniający każdemu z naszych Klientów wybór odpowiednio dopasowanych opon.

opony bieznikowane

Niewątpliwie najważniejszą kwestią dla każdego kierowcy jest poczucie bezpieczeństwa na drodze, dlatego dbamy o to, aby bieżnikowane opony w naszym zakładzie były wytrzymałe i solidnie wykonane, a także zapewniały komfort podczas jazdy.

Dobrej jakości produkty tylko w naszej firmie!

W szerokim asortymencie naszego zakładu widnieją opony bieżnikowane, które będą świetnym rozwiązaniem dla wielu modeli aut. Ogumienie dostępne w naszym serwisie jest przez nas dokładnie sprawdzane i testowane. Zasadniczy wpływ na długość eksploatacji opony ma dobranie właściwego wzoru bieżnika w zależności od funkcji, jakie spełnia pojazd, i dróg, po jakich się porusza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży służymy ogromną wiedzą i fachową pomocą w doborze regenerowanych opon. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży.