tel. 606 191 814

ul. Autostrada Poznańska 1,   Szczecin

Sprzedaż opon

SALAMON – profesjonalna sprzedaż opon w Szczecinie

Oprócz kompleksowej wulkanizacji i wymiany opon na terenie naszego Zakładu Wulkanizacyjnego Salamon prowadzimy sprzedaż zróżnicowanych opon samochodowych, zarówno nowych, jak i używanych. Na liście naszych produktów znajdują się opony wielu renomowanych firm. Należymy do bezpośrednich dystrybutorów największych krajowych i światowych firm oponiarskich. Dysponujemy serwisem stacjonarnym opon na wysokim poziomie.

sprzedaz opon

Zajmujemy się sprzedażą tylko renomowanych i sprawdzonych producentów opon i felg. Ogromna liczna rodzajów do wyboru, a także zróżnicowana i szeroka oferta na pewno usatysfakcjonuje każdego kierowcę. Oferujemy opony wszystkich rozmiarów i wielu marek do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i terenowych. W bogatej ofercie firmy mogą Państwo również znaleźć opony bieżnikowane.

Sprzedaż opon od najlepszych producentów

Gwarantujemy nie tylko profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie, która pomoże, doradzi i dobierze właściwe ogumienie do danego auta, ale możemy poszczycić się sklepem, w którym można znaleźć wiele produktów i akcesoriów do samochodu każdej marki. Nasz towar jest zgodny z obowiązującymi normami, więc spełni oczekiwania wszystkich Klientów.

Odpowiednio dobrane części samochodowe zawsze zwiększają poczucie bezpieczeństwa, dlatego tak istotne i ważne jest ich właściwe dopasowanie. Zespół wykwalifikowanych fachowców znakomicie dopasuje opony do Twojego samochodu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą zróżnicowaną ofertą, w której znajduje się także wulkanizacja opon i wyważanie kół. Skorzystaj z naszych usług już dziś! Polecamy, także bezpieczne przechowywanie opon. Przechowalnia znajduje się na terenie naszego zakładu wulkanizacyjnego.