tel. 606 191 814

ul. Autostrada Poznańska 1,   Szczecin

Przyczepy ciężarowe tir

Wielofunkcyjne przyczepy ciężarowe

Dzięki współpracy z renomowanymi producentami mamy możliwość zaopatrywania naszych Klientów w doskonałej jakości przyczepy. W bogatym katalogu produktów oferowanych przez naszą firmę znajdują się przyczepy ciężarowe skonstruowane z najlepszych materiałów i markowych podzespołów.

przyczepy ciezarowe

Sprowadzane przez naszych specjalistów naczepy są mocne, solidne i wytrzymałe. Nasza firma specjalizuje się także w sprzedaży opon i dętek różnego rodzaju do samochodów ciężarowych i maszyn rolniczych. Pojazdy sprzedawane przez naszą firmę posiadają udokumentowane pochodzenie oraz rok produkcji.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży przyczep

To co wyróżnia naszą firmę na tle innych działalności to atrakcyjne warunki współpracy, korzystne ceny oraz fachowa obsługa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży przyczep, a to przyczyniło się do stworzenia kompleksowego i różnorodnego asortymentu produktów, obejmującego wyroby najlepszych krajowych i zagranicznych producentów. Priorytetem i kluczem do naszego sukcesu jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego też przy każdym zleceniu stajemy na wysokości zadania, aby sprostać ich oczekiwaniom i wymaganiom. Każda oferowana przez nas przyczepa jest kontrolowana i dokładnie sprawdzana. W ofercie posiadamy szeroki wybór przyczep ciężarowych o różnych parametrach technicznych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.