tel. 606 191 814

ul. Autostrada Poznańska 1,   Szczecin

Sprzedaż przyczep

Solidne przyczepy ciężarowe i rolnicze

Jesteśmy firmą, która istnieje na rynku już kilkanaście lat. Przez ten czas poznaliśmy wiele producentów, z którymi nawiązaliśmy długoletnią współpracę. Nieustannie pracujemy nad rozwojem naszego zakładu wulkanizacyjnego SALAMON, dlatego też wprowadzamy do naszej oferty coraz to nowsze i lepsze produkty.

sprzedaz przyczep szczecin salamon

Naszym Klientom poza sprzedażą różnorodnych opon oferujemy szeroki wybór przyczep zarówno jednoosiowych, jak i dwuosiowych. W ofercie można znaleźć wysokiej jakości przyczepy do tirów, specjalistyczne i rolnicze.

Zapewniamy usługi na wysokim poziomie

Przyczepy samochodowe dostępne w naszym asortymencie charakteryzują się wytrzymałością i funkcjonalnością. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a ich solidna konstrukcja może zagwarantować nie tylko bezpieczeństwo przewożonych towarów, ale także powodować dużą wygodę i komfort załadunku. Atrakcyjne ceny naszych produktów pozwoliły nam na uzyskanie dobrej pozycji na rynku. Pozyskaliśmy wielu Klientów, którym jesteśmy wdzięczni za zaufanie. Prowadzimy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru optymalnej przyczepy dopasowanej do potrzeb naszych Zleceniodawców. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług.