tel. 606 191 814

ul. Autostrada Poznańska 1,   Szczecin

Przyczepy specjalistyczne

W ofercie wysokiej klasy przyczepy specjalistyczne

Na podwoziu przyczepy można zbudować mnóstwo mechanizmów, które mogą mieć wiele funkcjonalnych zastosowań. Dobrze wyposażona przyczepa może służyć do przewozu najbardziej skomplikowanych i trudnych do przetransportowania sprzętów oraz urządzeń. Zdarza się, że jeden pojazd może spełniać kilka funkcji, dlatego też najczęściej staje się on znakomitym narzędziem pracy dla różnego rodzaju firm budowlanych i podmiotów instytucjonalnych.

przyczepa specjalistyczna

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z renomowanymi producentami, zaopatrujemy Klientów w doskonałej jakości przyczepy do przewozu rozmaitych pojazdów i produktów, z których skorzystać mogą zarówno Klienci indywidualni, jak również firmy. Jeśli są Państwo na etapie poszukiwań specjalistycznej przyczepy, która spełni wszystkie wymagania zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Pomoc w doborze optymalnych rozwiązań

Oferta Zakładu Wulkanizacyjnego Salamon obejmuje przyczepy specjalistyczne, które zostały zaprojektowane z myślą o bezpiecznym i profesjonalnym transporcie maszyn rolniczych, budowlanych i innych sprzętów. Dzięki prowadzonej przez wiele lata działalności w zakresie sprzedaży opon i przyczep, zdobyliśmy zaufanie setek Klientów. Najważniejszą dla nas sprawą jest stuprocentowe zadowolenie naszych Klientów, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania i szeroka gamę produktów! W przypadku pytań zachęcamy do wizyty w naszej siedzibie lub kontaktu telefonicznego. Służymy fachowym doradztwem i doborem optymalnego rozwiązania.