tel. 606 191 814

ul. Autostrada Poznańska 1,   Szczecin

Wymiana i naprawa opon

Kompleksowy serwis i wymiana opon w Szczecinie

Salamon oferuje profesjonalną wymianę i naprawę ogumienienia. W ofercie firmy można znaleźć opony od najlepszych producentów znanych i cenionych marek. Ponadto prowadzimy sprzedaż dętek i przyczep wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Rzetelna obsługa i doradztwo w zakresie doboru opon do samochodów osobowych i dostawczych to najwyższy poziom naszych usług.

serwis opon

Nasz Zakład Wulkanizacyjny z pewnością stanie na wysokości każdego zadania, poradzimy sobie nawet w najbardziej kryzysowych sytuacjach. Nigdy nie chcemy zawieźć naszych Klientów, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jeśli opony w Twoim aucie tracą przyczepność podczas jazdy, pilnie skontaktuj się z naszą obsługą! Zajmujemy się wulkanizacją, wymianą, a także naprawą uszkodzonych opon.

Szybkie terminy realizacji – profesjonalna obsługa

W naszej firmie określone terminy realizacji przebiegają szybko i sprawnie. Zapewniamy atrakcyjne i uczciwe ceny oraz korzystne warunki, które usatysfakcjonują każdego Zleceniodawcę! Do zakresu naszych usług należą:

  • Pełny zakres ogumienia
  • Fachowa i rzetelna obsługa
  • Ciekawe i promocyjne ceny na opony zimowe i letnie
  • Profesjonalne doradztwo w zakupie opon
  • Opony od najlepszych i renomowanych firm do samochodów każdej marki
  • Sprzedaż dętek
  • Wyważanie kół
  • Sprzedaż przyczep

Sprzęt najwyższej jakości – gwarancją szybkiej obsługi kół

Każdy z mechaników pracujących w naszym Zakładzie Wulkanizacyjnym SALAMON w Szczecinie posiada niezbędną wiedzę, a także umiejętności, które pomagają w kompleksowej wymianie, i montażu ogumienia. Wyważanie kół odbywa się u nas na specjalistycznym sprzęcie. Stosujemy materiały naprawcze najwyższej jakości i klasy. Urządzenia i narzędzia, którymi się posługujemy są nowoczesne i dzięki nim możemy obsłużyć koła różnej wielkości bez żadnych uszkodzeń czy zarysowań.

Zbliża się sezon wymiany opon? Potrzebujesz nowego ogumienia? Chcesz sprawdzić ciśnienie w oponach swojego samochodu? Serdecznie zapraszamy do naszego Zakładu Wulkanizacji. Stawiamy na profesjonalizm i terminowe wykonywanie usług. Powierzając nam swoje auto nie musisz się niczym martwić. Jesteśmy od tego, aby zadbać o Twoją przyjemną, komfortową, a co najważniejsze bezpieczną jazdę! Wiemy jak odpowiednio dobrane ogumienie wpływa na przyczepność auta do jezdni. Wykwalifikowany personel pomoże w doborze opon. Nie zwlekaj z kupnem i wymianą opon, skontaktuj się z nami już dziś!