tel. 606 191 814

ul. Autostrada Poznańska 1,   Szczecin

Wulkanizacja opon

Naprawa opon samochodowych wszystkich typów

Jeżeli opona jest przebita lub całkowicie utraciła ciśnienie, należy ją wymienić lub naprawić. Zalecane jest przeprowadzanie systematycznej kontroli poziomu ciśnienia w oponach, wraz z oponą zapasową, aby była ona przydatna w przypadku awarii. Nie należy nigdy kontynuować jazdy na przebitej oponie, lub oponie całkowicie bez ciśnienia, ponieważ może to być przyczyną jej całkowitego zniszczenia oraz przyczynić się do spowodowania kolizji. Po założeniu koła zapasowego należy natychmiast udać się do profesjonalnego punktu serwisowego, aby sprawdzić, czy uszkodzona opona nadaje się do dalszego użytku, bądź naprawy.

wulkanizacja opon

Nie należy zapominać o tym, że pracownik punktu serwisowego nie może stwierdzić, czy opona może być naprawiona, bez zdjęcia jej z felgi i dokładnego sprawdzenia jej stanu. Większość przebić i przecięć (do długości 6 milimetrów) może być naprawiona przez profesjonalny personel postępujący zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami. Nie wolno naprawiać opon, w których przebicie jest większe niż 6 milimetrów, ani żadnych opon z uszkodzeniami ścianek bocznych. Ponadto nie wolno naprawiać opon klasy HP (opon o współczynniku prędkości W, Y lub ZR). Trzeba pamiętać o tym, że decyzję o wymianie lub naprawie ogumienia powinien podjąć wykwalifikowany pracownik profesjonalnego punktu serwisowego.

SALAMON oferuje kompleksowe usługi

Nasz Zakład Wulkanizacyjny Salamon prowadzi sprzedaż opon, które pochodzą od najlepszych producentów, a ich marki są cenione przez użytkowników. Oferta jest bardzo szeroka i zawiera opony zarówno do samochodów osobowych, jak i ciężarowych. Pracownicy, którzy są zatrudnieni w naszej firmie, służą fachowym doradztwem. Warto postawić na wysoką jakość, która wpływa na trwałość, a tym samym długoletnie i bezproblemowe użytkowanie.

Staramy się wychodzić naprzeciw stawianym nam wymaganiom i wciąż pracujemy nad rozwojem firmy. Jesteśmy cenieni za nasz profesjonalizm i zawodowe podejście do każdego zlecenia. W zakres naszych usług naprawy opon wchodzi:

  • Łatanie i naprawa opon, ogumienia (dętkowych i bezdętkowych)
  • Wulkanizacja opon, ogumienia
  • Komputerowe wyważanie kół
  • Wyrównywanie ciśnień w oponach

Jeżeli jesteś posiadaczem samochodu i potrzebujesz doświadczonego wulkanizatora w Szczecinie, zgłoś się do nas. Nasza oferta usług, została tak opracowana, aby każdy kierowca, mógł w jednym miejscu wykonać wszystkie potrzebne czynności związane z kołami i ogumieniem pojazdu. Wykonujemy także wyważanie kół oraz sezonowe przechowywanie opon. Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych usług.